Strona głównaArchiwum 2017/2018Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

miniW naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy” stworzony dla uczniów klas II-VII szkoły podstawowej. Konkurs miał formę testu, składającego się z dwudziestu jeden pytań o różnym stopniu zaawansowania o tematyce przyrodniczej. Do konkursu przystąpiło trzydzieści jeden osób, które przez 60 minut zmagały się z różnymi pytaniami.

Ich wysiłki okazały się bardzo owocne, gdyż wśród sześćdziesięciu jeden osób z całej Polski, aż dziewięciu naszych uczniów zostało laureatami: Olga Budzyńska, Wiktor Bylicki, Olga Ceglińska, Mateusz Karaszewski, Dominika Lubasińska, Patrycja Mikulicz, Wojciech Pniewski, Maja Ruszkowska, Filip Woliński. Wyróżniono następujących uczniów: Bartłomiej Baniecki, Alan Sieradzki oraz Mateusz Wiciński. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, a najlepsi – cenne nagrody oraz gromkie brawa za godne reprezentowanie naszej szkoły. „Orzeł Przyrodniczy” to nie tylko poszerzanie wiedzy, ale znakomita formy popularyzacji nauki poprzez zabawę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych za rok!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine