Strona głównaAktualnościOgólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

miniW naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy” stworzony dla uczniów klas II-VII szkoły podstawowej. Konkurs miał formę testu, składającego się z dwudziestu jeden pytań o różnym stopniu zaawansowania o tematyce przyrodniczej. Do konkursu przystąpiło trzydzieści jeden osób, które przez 60 minut zmagały się z różnymi pytaniami.

Ich wysiłki okazały się bardzo owocne, gdyż wśród sześćdziesięciu jeden osób z całej Polski, aż dziewięciu naszych uczniów zostało laureatami: Olga Budzyńska, Wiktor Bylicki, Olga Ceglińska, Mateusz Karaszewski, Dominika Lubasińska, Patrycja Mikulicz, Wojciech Pniewski, Maja Ruszkowska, Filip Woliński. Wyróżniono następujących uczniów: Bartłomiej Baniecki, Alan Sieradzki oraz Mateusz Wiciński. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, a najlepsi – cenne nagrody oraz gromkie brawa za godne reprezentowanie naszej szkoły. „Orzeł Przyrodniczy” to nie tylko poszerzanie wiedzy, ale znakomita formy popularyzacji nauki poprzez zabawę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych za rok!