Strona głównaAktualnościOgólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

miniW naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy” stworzony dla uczniów klas II-VII szkoły podstawowej. Konkurs miał formę testu, składającego się z dwudziestu jeden pytań o różnym stopniu zaawansowania o tematyce przyrodniczej. Do konkursu przystąpiło trzydzieści jeden osób, które przez 60 minut zmagały się z różnymi pytaniami.

Ich wysiłki okazały się bardzo owocne, gdyż wśród sześćdziesięciu jeden osób z całej Polski, aż dziewięciu naszych uczniów zostało laureatami: Olga Budzyńska, Wiktor Bylicki, Olga Ceglińska, Mateusz Karaszewski, Dominika Lubasińska, Patrycja Mikulicz, Wojciech Pniewski, Maja Ruszkowska, Filip Woliński. Wyróżniono następujących uczniów: Bartłomiej Baniecki, Alan Sieradzki oraz Mateusz Wiciński. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, a najlepsi – cenne nagrody oraz gromkie brawa za godne reprezentowanie naszej szkoły. „Orzeł Przyrodniczy” to nie tylko poszerzanie wiedzy, ale znakomita formy popularyzacji nauki poprzez zabawę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych za rok!