Strona głównaAktualnościOgólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy”

miniW naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Przyrodniczy” stworzony dla uczniów klas II-VII szkoły podstawowej. Konkurs miał formę testu, składającego się z dwudziestu jeden pytań o różnym stopniu zaawansowania o tematyce przyrodniczej. Do konkursu przystąpiło trzydzieści jeden osób, które przez 60 minut zmagały się z różnymi pytaniami.

Ich wysiłki okazały się bardzo owocne, gdyż wśród sześćdziesięciu jeden osób z całej Polski, aż dziewięciu naszych uczniów zostało laureatami: Olga Budzyńska, Wiktor Bylicki, Olga Ceglińska, Mateusz Karaszewski, Dominika Lubasińska, Patrycja Mikulicz, Wojciech Pniewski, Maja Ruszkowska, Filip Woliński. Wyróżniono następujących uczniów: Bartłomiej Baniecki, Alan Sieradzki oraz Mateusz Wiciński. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, a najlepsi – cenne nagrody oraz gromkie brawa za godne reprezentowanie naszej szkoły. „Orzeł Przyrodniczy” to nie tylko poszerzanie wiedzy, ale znakomita formy popularyzacji nauki poprzez zabawę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych za rok!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine