Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Uczniowie z koła teatralnego z wizytą w Warszawie

Uczniowie z koła teatralnego z wizytą w Warszawie

mini5 lutego dzieci z koła teatralnego obejrzały musical „ Romeo i Julia” w warszawskim Teatrze Buffo. Trójwymiarowa rzeczywistość, wielkoformatowe ekrany, latające motory, strugi deszczu na scenie, młodzieńczy zapał artystów i zapierająca dech w piersiach muzyka Janusza Stokłosy to tylko niektóre atrakcje najnowszej produkcji w reżyserii Janusza Józefowicza - „Romeo i Julia w 3D”, czyli miłość w czasach cyberzarazy.

To pierwszy na świecie i jedyny w Polsce wodny musical 3D! Historii trudnej miłości dwojga nastolatków z Werony nie trzeba nikomu opowiadać… A może jednak trzeba, ponieważ wersja Janusza Józefowicza jest jedynie inspirowana dramatem Szekspira. Dlatego osi sztuki nie tworzy historia zwaśnionych rodów, ale nieszczęśliwa miłość pary młodych ludzi, którzy nie tylko, mniej lub bardziej skutecznie, bronią się przed zalewem wirtualnego świata, ale walczą z brakiem porozumienia i źle pojętego zainteresowania rodziców. I dlatego w stosunku do oryginału zmienia się prawie wszystko. Prawie, – bo pozostają wartości ponadczasowe. Takie, jak przyjaźń, miłość czy marzenia. Oryginalna muzyka Janusza Stokłosy, polski tekst Agaty Miklaszewskiej zainspirowany dramatem Szekspira „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia Janusza Józefowicza, scenografia Marka Chowańca, kreacja nowych talentów były gwarancją wielkiego wydarzenia artystycznego.