Strona głównaAktualnościBal karnawałowy

dzień dziecka plakat

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Bal karnawałowy

miniKarnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą. Bale karnawałowe są atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. 12 stycznia klasy 0-3 hucznie zakończyły I semestr nauki i rozpoczęły ferie zimowe.

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Na korytarzach szkoły mogliśmy spotkać kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Rytmy samby, walczyka, kaczuch porywały wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i konkursach. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom.

Wspólne zdjęcia były zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Dzieci z żalem opuszczały salę balową. Kolejny bal karnawałowy już za rok.