Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Bal karnawałowy

miniKarnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą. Bale karnawałowe są atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. 12 stycznia klasy 0-3 hucznie zakończyły I semestr nauki i rozpoczęły ferie zimowe.

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Na korytarzach szkoły mogliśmy spotkać kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Rytmy samby, walczyka, kaczuch porywały wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i konkursach. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom.

Wspólne zdjęcia były zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Dzieci z żalem opuszczały salę balową. Kolejny bal karnawałowy już za rok.