Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

 List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Bal karnawałowy

miniKarnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą. Bale karnawałowe są atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. 12 stycznia klasy 0-3 hucznie zakończyły I semestr nauki i rozpoczęły ferie zimowe.

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Na korytarzach szkoły mogliśmy spotkać kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Rytmy samby, walczyka, kaczuch porywały wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i konkursach. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom.

Wspólne zdjęcia były zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Dzieci z żalem opuszczały salę balową. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine