Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Wizyta klasy IIIb w bibliotece Chotomek

Wizyta klasy IIIb w bibliotece Chotomek

miniW dniu 9 stycznia 2018 roku uczniowie klasy III b wraz z opiekunami: p. Aleksandrą Brzozowską oraz p. Anetą Mikołajewską zgłębiali tajniki efektywnego uczenia się i zapamiętywania na warsztatach, organizowanych przez  Bibliotekę dla Dzieci im. Wandy Chotomskiej CHOTOMEK.

Dzieci brały udział w ciekawych grach, zabawach i ćwiczeniach, które miały odpowiedzieć na pytanie: „Jak efektywnie się uczyć?” Każdy miał możliwość sprawdzenia siebie oraz poćwiczenia pamięci podczas różnych zadań, mających na celu rozwiązanie tzw. Trójkąta Skutecznego Uczenia.

Po warsztatach dzieci obejrzały zbiory biblioteki, największym powodzeniem cieszyła się książka pt. „Rodzice mnie wkurzają”, która wywołała ogólne poruszenie. Chłopcy  również znaleźli  coś dla siebie – udało im się wyszukać książkę o Pazdanie.

Uczniowie po zaspokojeniu głodu wiedzy, udali się do restauracji Mc Donald’s, gdzie z apetytem zjedli obiad. Podczas drogi powrotnej każdemu dopisywał dobry humor. Ten dzień należał do wyjątkowo udanych!