Strona głównaAktualnościWizyta klasy IIIb w bibliotece Chotomek

dzień dziecka plakat


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Wizyta klasy IIIb w bibliotece Chotomek

miniW dniu 9 stycznia 2018 roku uczniowie klasy III b wraz z opiekunami: p. Aleksandrą Brzozowską oraz p. Anetą Mikołajewską zgłębiali tajniki efektywnego uczenia się i zapamiętywania na warsztatach, organizowanych przez  Bibliotekę dla Dzieci im. Wandy Chotomskiej CHOTOMEK.

Dzieci brały udział w ciekawych grach, zabawach i ćwiczeniach, które miały odpowiedzieć na pytanie: „Jak efektywnie się uczyć?” Każdy miał możliwość sprawdzenia siebie oraz poćwiczenia pamięci podczas różnych zadań, mających na celu rozwiązanie tzw. Trójkąta Skutecznego Uczenia.

Po warsztatach dzieci obejrzały zbiory biblioteki, największym powodzeniem cieszyła się książka pt. „Rodzice mnie wkurzają”, która wywołała ogólne poruszenie. Chłopcy  również znaleźli  coś dla siebie – udało im się wyszukać książkę o Pazdanie.

Uczniowie po zaspokojeniu głodu wiedzy, udali się do restauracji Mc Donald’s, gdzie z apetytem zjedli obiad. Podczas drogi powrotnej każdemu dopisywał dobry humor. Ten dzień należał do wyjątkowo udanych!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine