Strona głównaAktualnościDiecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Diecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych

miniW środę – 10 stycznia, nasi szkolni Kolędnicy Misyjni pod opieką p. Elżbiety Załęgowskiej i p. Anety Mikołajewskiej brali udział w Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych w Płocku. Jest to wielkie święto dziękczynienia za otrzymany na chrzcie świętym dar wiary, którą można dzielić się z innymi ludźmi poprzez kolędowanie, a jednocześnie pomagać dzieciom, które potrzebują wsparcia w różnych dziedzinach życia.

Tegoroczna akcja była przeznaczona dla dzieci z Syrii i Libanu. Spotkanie rozpoczęło się w Opactwie Pobenedyktyńskim. Uczniowie zwiedzali wystawę misyjną oraz wysłuchali koncertu kolęd. Następnie wszyscy kolędnicy uczestniczyli we Mszy Świętej w Katedrze, której przewodniczył ks. Bp Mirosław Milewski.

Po Eucharystii w barwnym korowodzie wraz z opiekunami przeszliśmy do kina „Przedwiośnie”. Oglądaliśmy niesamowite przygody niedźwiadka w filmie „Paddington 2”. Nasze spotkanie zakończyło się na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, gdzie czekała na nas słodka niespodzianka oraz gorąca grochówka.