Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

 List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaArchiwum 2017/2018Diecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych

Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Diecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych

miniW środę – 10 stycznia, nasi szkolni Kolędnicy Misyjni pod opieką p. Elżbiety Załęgowskiej i p. Anety Mikołajewskiej brali udział w Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych w Płocku. Jest to wielkie święto dziękczynienia za otrzymany na chrzcie świętym dar wiary, którą można dzielić się z innymi ludźmi poprzez kolędowanie, a jednocześnie pomagać dzieciom, które potrzebują wsparcia w różnych dziedzinach życia.

Tegoroczna akcja była przeznaczona dla dzieci z Syrii i Libanu. Spotkanie rozpoczęło się w Opactwie Pobenedyktyńskim. Uczniowie zwiedzali wystawę misyjną oraz wysłuchali koncertu kolęd. Następnie wszyscy kolędnicy uczestniczyli we Mszy Świętej w Katedrze, której przewodniczył ks. Bp Mirosław Milewski.

Po Eucharystii w barwnym korowodzie wraz z opiekunami przeszliśmy do kina „Przedwiośnie”. Oglądaliśmy niesamowite przygody niedźwiadka w filmie „Paddington 2”. Nasze spotkanie zakończyło się na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, gdzie czekała na nas słodka niespodzianka oraz gorąca grochówka.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine