Strona głównaAktualnościMarzycielska Poczta

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Marzycielska Poczta

miniW tym roku, jak i w zeszłym, w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do akcji Marzycielska Poczta. Uczniowie klasy I oraz chętni uczniowie świetlicy szkolnej pod opieką p. Martyny Jaglińskiej (koordynatora akcji) oraz p. Katarzyny Kania wykonywali kartki świąteczne dla chorych dzieci.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w projektowanie swoich kartek oraz samodzielne pisanie życzeń  tym bardziej wiedząc, jaki jest cel akcji. Powstało wiele przepięknych i oryginalnych kartek świątecznych, które zostały wysłane do piątki dzieci: Wiktorii Mering, Wiktorii Gałki, Lenki Krakowczyk, Pawła Majewskiego oraz Wiktorii Kępińskiej.  Mamy nadzieję, że kartki dotarły na czas. Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do indywidualnego pisania listów i kartek.

Więcej informacji na stronie: https://marzycielskapoczta.pl