Strona głównaAktualnościMarzycielska Poczta

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Marzycielska Poczta

miniW tym roku, jak i w zeszłym, w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do akcji Marzycielska Poczta. Uczniowie klasy I oraz chętni uczniowie świetlicy szkolnej pod opieką p. Martyny Jaglińskiej (koordynatora akcji) oraz p. Katarzyny Kania wykonywali kartki świąteczne dla chorych dzieci.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w projektowanie swoich kartek oraz samodzielne pisanie życzeń  tym bardziej wiedząc, jaki jest cel akcji. Powstało wiele przepięknych i oryginalnych kartek świątecznych, które zostały wysłane do piątki dzieci: Wiktorii Mering, Wiktorii Gałki, Lenki Krakowczyk, Pawła Majewskiego oraz Wiktorii Kępińskiej.  Mamy nadzieję, że kartki dotarły na czas. Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do indywidualnego pisania listów i kartek.

Więcej informacji na stronie: https://marzycielskapoczta.pl