Strona głównaAktualnościMarzycielska Poczta

dzień dziecka plakat


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Marzycielska Poczta

miniW tym roku, jak i w zeszłym, w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do akcji Marzycielska Poczta. Uczniowie klasy I oraz chętni uczniowie świetlicy szkolnej pod opieką p. Martyny Jaglińskiej (koordynatora akcji) oraz p. Katarzyny Kania wykonywali kartki świąteczne dla chorych dzieci.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w projektowanie swoich kartek oraz samodzielne pisanie życzeń  tym bardziej wiedząc, jaki jest cel akcji. Powstało wiele przepięknych i oryginalnych kartek świątecznych, które zostały wysłane do piątki dzieci: Wiktorii Mering, Wiktorii Gałki, Lenki Krakowczyk, Pawła Majewskiego oraz Wiktorii Kępińskiej.  Mamy nadzieję, że kartki dotarły na czas. Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do indywidualnego pisania listów i kartek.

Więcej informacji na stronie: https://marzycielskapoczta.pl 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine