Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Marzycielska Poczta

miniW tym roku, jak i w zeszłym, w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do akcji Marzycielska Poczta. Uczniowie klasy I oraz chętni uczniowie świetlicy szkolnej pod opieką p. Martyny Jaglińskiej (koordynatora akcji) oraz p. Katarzyny Kania wykonywali kartki świąteczne dla chorych dzieci.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w projektowanie swoich kartek oraz samodzielne pisanie życzeń  tym bardziej wiedząc, jaki jest cel akcji. Powstało wiele przepięknych i oryginalnych kartek świątecznych, które zostały wysłane do piątki dzieci: Wiktorii Mering, Wiktorii Gałki, Lenki Krakowczyk, Pawła Majewskiego oraz Wiktorii Kępińskiej.  Mamy nadzieję, że kartki dotarły na czas. Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do indywidualnego pisania listów i kartek.

Więcej informacji na stronie: https://marzycielskapoczta.pl