Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Marzycielska Poczta

miniW tym roku, jak i w zeszłym, w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do akcji Marzycielska Poczta. Uczniowie klasy I oraz chętni uczniowie świetlicy szkolnej pod opieką p. Martyny Jaglińskiej (koordynatora akcji) oraz p. Katarzyny Kania wykonywali kartki świąteczne dla chorych dzieci.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w projektowanie swoich kartek oraz samodzielne pisanie życzeń  tym bardziej wiedząc, jaki jest cel akcji. Powstało wiele przepięknych i oryginalnych kartek świątecznych, które zostały wysłane do piątki dzieci: Wiktorii Mering, Wiktorii Gałki, Lenki Krakowczyk, Pawła Majewskiego oraz Wiktorii Kępińskiej.  Mamy nadzieję, że kartki dotarły na czas. Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do indywidualnego pisania listów i kartek.

Więcej informacji na stronie: https://marzycielskapoczta.pl