Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaArchiwum 2017/2018Kolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

Kolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

miniMali misjonarze z Papieskiego Dzieła Misyjnego 27 grudnia 2017 r. podobnie jak w latach ubiegłych, włączyli się w akcję Kolędników Misyjnych. Wszyscy wolontariusze to uczniowie naszej szkoły z klas III, V, VI i VII.

Pod opieką p. E. Załęgowskiej, p. M. Górczyńskiej i p. A. Mikołajewskiej wyruszyli na ulice Maszewa, aby dzielić się radością z narodzenia Jezusa i prosić o wsparcie dla swoich rówieśników z Syrii i Libanu, którzy są w trudnej sytuacji i cierpią z powodu konfliktów zbrojnych. Mieszkańcy Maszewa kolejny raz z wielką życzliwością otwierali drzwi swoich domów, ofiarowując nie tylko wsparcie finansowe, ale również słodkie niespodzianki, uśmiech i wiele życzliwości. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom za otwarte serca, uśmiech i złożone ofiary w kwocie 467 zł, które zostaną przekazane na potrzeby misji.