Strona głównaAktualnościKolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

dzień dziecka plakat


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Kolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

miniMali misjonarze z Papieskiego Dzieła Misyjnego 27 grudnia 2017 r. podobnie jak w latach ubiegłych, włączyli się w akcję Kolędników Misyjnych. Wszyscy wolontariusze to uczniowie naszej szkoły z klas III, V, VI i VII.

Pod opieką p. E. Załęgowskiej, p. M. Górczyńskiej i p. A. Mikołajewskiej wyruszyli na ulice Maszewa, aby dzielić się radością z narodzenia Jezusa i prosić o wsparcie dla swoich rówieśników z Syrii i Libanu, którzy są w trudnej sytuacji i cierpią z powodu konfliktów zbrojnych. Mieszkańcy Maszewa kolejny raz z wielką życzliwością otwierali drzwi swoich domów, ofiarowując nie tylko wsparcie finansowe, ale również słodkie niespodzianki, uśmiech i wiele życzliwości. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom za otwarte serca, uśmiech i złożone ofiary w kwocie 467 zł, które zostaną przekazane na potrzeby misji.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine