Strona głównaAktualnościKolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Kolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

miniMali misjonarze z Papieskiego Dzieła Misyjnego 27 grudnia 2017 r. podobnie jak w latach ubiegłych, włączyli się w akcję Kolędników Misyjnych. Wszyscy wolontariusze to uczniowie naszej szkoły z klas III, V, VI i VII.

Pod opieką p. E. Załęgowskiej, p. M. Górczyńskiej i p. A. Mikołajewskiej wyruszyli na ulice Maszewa, aby dzielić się radością z narodzenia Jezusa i prosić o wsparcie dla swoich rówieśników z Syrii i Libanu, którzy są w trudnej sytuacji i cierpią z powodu konfliktów zbrojnych. Mieszkańcy Maszewa kolejny raz z wielką życzliwością otwierali drzwi swoich domów, ofiarowując nie tylko wsparcie finansowe, ale również słodkie niespodzianki, uśmiech i wiele życzliwości. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom za otwarte serca, uśmiech i złożone ofiary w kwocie 467 zł, które zostaną przekazane na potrzeby misji.