Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Kolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

Kolędnicy dzieciom w Syrii i Libanie

miniMali misjonarze z Papieskiego Dzieła Misyjnego 27 grudnia 2017 r. podobnie jak w latach ubiegłych, włączyli się w akcję Kolędników Misyjnych. Wszyscy wolontariusze to uczniowie naszej szkoły z klas III, V, VI i VII.

Pod opieką p. E. Załęgowskiej, p. M. Górczyńskiej i p. A. Mikołajewskiej wyruszyli na ulice Maszewa, aby dzielić się radością z narodzenia Jezusa i prosić o wsparcie dla swoich rówieśników z Syrii i Libanu, którzy są w trudnej sytuacji i cierpią z powodu konfliktów zbrojnych. Mieszkańcy Maszewa kolejny raz z wielką życzliwością otwierali drzwi swoich domów, ofiarowując nie tylko wsparcie finansowe, ale również słodkie niespodzianki, uśmiech i wiele życzliwości. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom za otwarte serca, uśmiech i złożone ofiary w kwocie 467 zł, które zostaną przekazane na potrzeby misji.