Strona głównaAktualnościŚwiąteczne kolędowanie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Świąteczne kolędowanie

miniŚwiąteczne tradycje przetrwają tylko wtedy, gdy będziemy je pielęgnować i przekazywać z pokolenia na pokolenie. Uczyć należy tego już od najmłodszych lat. Dlatego tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 22 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole koncert kolęd i pastorałek.

Była to swoistego rodzaju prezentacja talentów wokalno-teatralnych dzieci oraz nauczycieli. Każda klasa, dbając o przygotowanie muzyczne i sceniczne, zaaranżowała wykonanie jednego świątecznego utworu. Na zakończenie wystąpili nauczyciele, śpiewając piosenkę „Maleńka miłość”. Celem nadrzędnym koncertu było kultywowanie polskiej tradycji wspólnego kolędowania dzieci, młodzieży a także nauczycieli i pracowników szkoły.