Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Świąteczne kolędowanie

Świąteczne kolędowanie

miniŚwiąteczne tradycje przetrwają tylko wtedy, gdy będziemy je pielęgnować i przekazywać z pokolenia na pokolenie. Uczyć należy tego już od najmłodszych lat. Dlatego tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 22 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole koncert kolęd i pastorałek.

Była to swoistego rodzaju prezentacja talentów wokalno-teatralnych dzieci oraz nauczycieli. Każda klasa, dbając o przygotowanie muzyczne i sceniczne, zaaranżowała wykonanie jednego świątecznego utworu. Na zakończenie wystąpili nauczyciele, śpiewając piosenkę „Maleńka miłość”. Celem nadrzędnym koncertu było kultywowanie polskiej tradycji wspólnego kolędowania dzieci, młodzieży a także nauczycieli i pracowników szkoły.