Strona głównaAktualnościŚwiąteczne kolędowanie

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Świąteczne kolędowanie

miniŚwiąteczne tradycje przetrwają tylko wtedy, gdy będziemy je pielęgnować i przekazywać z pokolenia na pokolenie. Uczyć należy tego już od najmłodszych lat. Dlatego tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 22 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole koncert kolęd i pastorałek.

Była to swoistego rodzaju prezentacja talentów wokalno-teatralnych dzieci oraz nauczycieli. Każda klasa, dbając o przygotowanie muzyczne i sceniczne, zaaranżowała wykonanie jednego świątecznego utworu. Na zakończenie wystąpili nauczyciele, śpiewając piosenkę „Maleńka miłość”. Celem nadrzędnym koncertu było kultywowanie polskiej tradycji wspólnego kolędowania dzieci, młodzieży a także nauczycieli i pracowników szkoły.