Strona głównaAktualnościKiermasz świąteczny

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Kiermasz świąteczny

miniUczniowie naszej szkoły, chcąc dzielić się z innymi radością płynącą ze Świąt Bożego Narodzenia, po raz kolejny bardzo mocno zaangażowali się w akcję „kiermasz bożonarodzeniowy”, która rozpoczęła się od wtorku 19 grudnia i została zakończona rozstrzygnięciem szkolnego konkursu na ozdobę świąteczną.

Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej i dlatego można było zaprezentować to wszystko, co udało się stworzyć na lekcjach plastyki, techniki a także w domu z pomocą rodziców i dziadków.

Choinki, stroiki, kolorowe szyszki, przeróżne ozdoby świąteczne lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a także rodziców, którzy przyprowadzali dzieci do szkoły. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie podczas kiermaszu, a zebrane pieniądze w kwocie 1205 zł 57 gr zostały przekazane na pomoc dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płocku oraz na potrzeby misji - dzieciom z Syrii i Libanu.

Oto wyniki konkursu „Ozdoba Świąteczna”

Klasy I-III

I miejsce - Maciej Obrębski – kl. Ia, Wiktoria Kaczorowska – kl. IIIa
II miejsce - Jakub Kranc – kl. Ia, Mateusz Książkowski – kl. IIIa, Piotr Maciakiewicz – kl. IIIb, Wiktor Okraska – kl. IIIb
III miejsce - Zosia Wolińska – kl. Ia, Alicja Książkowska – kl. IIb, Mateusz Daniszewski – kl. IIIc, Szymon Cegliński – kl. IIIb;

Wyróżnienia otrzymali również najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych: Madzia Wolińska i Agatka Obrębska.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.