Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

miniUczniowie naszej szkoły, chcąc dzielić się z innymi radością płynącą ze Świąt Bożego Narodzenia, po raz kolejny bardzo mocno zaangażowali się w akcję „kiermasz bożonarodzeniowy”, która rozpoczęła się od wtorku 19 grudnia i została zakończona rozstrzygnięciem szkolnego konkursu na ozdobę świąteczną.

Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej i dlatego można było zaprezentować to wszystko, co udało się stworzyć na lekcjach plastyki, techniki a także w domu z pomocą rodziców i dziadków.

Choinki, stroiki, kolorowe szyszki, przeróżne ozdoby świąteczne lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a także rodziców, którzy przyprowadzali dzieci do szkoły. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie podczas kiermaszu, a zebrane pieniądze w kwocie 1205 zł 57 gr zostały przekazane na pomoc dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płocku oraz na potrzeby misji - dzieciom z Syrii i Libanu.

Oto wyniki konkursu „Ozdoba Świąteczna”

Klasy I-III

I miejsce - Maciej Obrębski – kl. Ia, Wiktoria Kaczorowska – kl. IIIa
II miejsce - Jakub Kranc – kl. Ia, Mateusz Książkowski – kl. IIIa, Piotr Maciakiewicz – kl. IIIb, Wiktor Okraska – kl. IIIb
III miejsce - Zosia Wolińska – kl. Ia, Alicja Książkowska – kl. IIb, Mateusz Daniszewski – kl. IIIc, Szymon Cegliński – kl. IIIb;

Wyróżnienia otrzymali również najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych: Madzia Wolińska i Agatka Obrębska.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.