Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaArchiwum 2017/2018Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

miniUczniowie naszej szkoły, chcąc dzielić się z innymi radością płynącą ze Świąt Bożego Narodzenia, po raz kolejny bardzo mocno zaangażowali się w akcję „kiermasz bożonarodzeniowy”, która rozpoczęła się od wtorku 19 grudnia i została zakończona rozstrzygnięciem szkolnego konkursu na ozdobę świąteczną.

Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej i dlatego można było zaprezentować to wszystko, co udało się stworzyć na lekcjach plastyki, techniki a także w domu z pomocą rodziców i dziadków.

Choinki, stroiki, kolorowe szyszki, przeróżne ozdoby świąteczne lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a także rodziców, którzy przyprowadzali dzieci do szkoły. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie podczas kiermaszu, a zebrane pieniądze w kwocie 1205 zł 57 gr zostały przekazane na pomoc dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płocku oraz na potrzeby misji - dzieciom z Syrii i Libanu.

Oto wyniki konkursu „Ozdoba Świąteczna”

Klasy I-III

I miejsce - Maciej Obrębski – kl. Ia, Wiktoria Kaczorowska – kl. IIIa
II miejsce - Jakub Kranc – kl. Ia, Mateusz Książkowski – kl. IIIa, Piotr Maciakiewicz – kl. IIIb, Wiktor Okraska – kl. IIIb
III miejsce - Zosia Wolińska – kl. Ia, Alicja Książkowska – kl. IIb, Mateusz Daniszewski – kl. IIIc, Szymon Cegliński – kl. IIIb;

Wyróżnienia otrzymali również najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych: Madzia Wolińska i Agatka Obrębska.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.