Strona głównaAktualnościKiermasz świąteczny

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Kiermasz świąteczny

miniUczniowie naszej szkoły, chcąc dzielić się z innymi radością płynącą ze Świąt Bożego Narodzenia, po raz kolejny bardzo mocno zaangażowali się w akcję „kiermasz bożonarodzeniowy”, która rozpoczęła się od wtorku 19 grudnia i została zakończona rozstrzygnięciem szkolnego konkursu na ozdobę świąteczną.

Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej i dlatego można było zaprezentować to wszystko, co udało się stworzyć na lekcjach plastyki, techniki a także w domu z pomocą rodziców i dziadków.

Choinki, stroiki, kolorowe szyszki, przeróżne ozdoby świąteczne lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a także rodziców, którzy przyprowadzali dzieci do szkoły. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie podczas kiermaszu, a zebrane pieniądze w kwocie 1205 zł 57 gr zostały przekazane na pomoc dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płocku oraz na potrzeby misji - dzieciom z Syrii i Libanu.

Oto wyniki konkursu „Ozdoba Świąteczna”

Klasy I-III

I miejsce - Maciej Obrębski – kl. Ia, Wiktoria Kaczorowska – kl. IIIa
II miejsce - Jakub Kranc – kl. Ia, Mateusz Książkowski – kl. IIIa, Piotr Maciakiewicz – kl. IIIb, Wiktor Okraska – kl. IIIb
III miejsce - Zosia Wolińska – kl. Ia, Alicja Książkowska – kl. IIb, Mateusz Daniszewski – kl. IIIc, Szymon Cegliński – kl. IIIb;

Wyróżnienia otrzymali również najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych: Madzia Wolińska i Agatka Obrębska.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine