Strona głównaAktualnościKonkurs "Zaprogramuj świąteczne marzenia z okazji Bożego Narodzenia" po raz drugi

dzień dziecka plakat


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Konkurs "Zaprogramuj świąteczne marzenia z okazji Bożego Narodzenia" po raz drugi

miniW okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Informatycznym w środowisku Scratch. W dniu 14.12.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Władsyława Broniewskiego w Płocku odbyło się wręczenie nagród. 

Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w roku poprzednim , jeden z uczniów naszej szkoły zdobył pierwsze miejsce w kategorii szkoły podstawowe. Zwycięzcą konkursu został Mateusz Karaszewski z klasy 6b. Opiekunami uczestników byli p. Piotr Lewicki, oraz p. Anna Szałach. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział również pozostałym uczestnikom - Miłoszowi Stankiewiczowi z kl. 4b, Michałowi Kalwasowi, Kacprowi Nadwadowskiemu i Konradowi Perlińskiemu z kl. 6a oraz Filipowi Wolińskiemu z kl. 7b.

Zwycięski projekt pt. "Uratuj święta" można obejrzeć pod adresem https://scratch.mit.edu/search/projects?q=lefty1981

scratch

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine