Strona głównaAktualnościOgólnopolski konkurs literacki

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Ogólnopolski konkurs literacki

mini2 grudnia w Książnicy Płockiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Młodzi Twórcy Literatury”. Do konkursu zostało zgłoszonych blisko 300 prac z całej Polski, które były oceniane w trzech kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy 7b Wojtek Pniewski.

  

Jurorki konkursu: Ewa Nowak – autorka książek dla dzieci oraz Martyna Chuderska – dziennikarka Polskiego Radia wręczając nagrody zwycięzcom, uzasadniały werdykt omawiając każdą nagrodzoną pracę. Wojtek, twórca „Mitu o Achistotelesie”, usłyszał wiele pozytywnych słów na temat stworzonej przez siebie historii. Ewa Nowak, w uzasadnieniu wyboru, powiedziała: „Rośnie nam drugi Stanisław Lem. Literatura science-fiction jest bardzo trudna, ponieważ dzieli ludzi na tych, którzy ją kochają i tych, którzy jej w ogóle nie dotykają. W tym gatunku należy zaufać autorowi, że przeprowadzi czytelnika przez rzeczy, których nie będzie czasem rozumiał i właśnie Wojtkowi się to udało”.

Gratulujemy Laureatowi oraz Pani Wiesławie Zaborowskiej, polonistce Wojtka.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine