Strona głównaAktualnościWierszyki łamiące języki

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Wierszyki łamiące języki

szkola5 grudnia 2017 roku recytatorzy z klas IV – VI spotkali się w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach na gminnym konkursie recytatorskim „Wierszyki łamiące języki”.

W tym roku organizatorzy wybrali zabawne wiersze autorstwa Agnieszki Frączek z tomu „Rymobranie”. Kameralny konkurs odbył się w miłej atmosferze, a uczestnicy mogli doskonalić umiejętność wygłaszania tekstów z pamięci. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Milena Piórowicz (VIb), Gabriela Śmigielska (VIa), Marcelina Sulińska (Vb) i Natalia Małkowska (Va), przygotowywane przez p. J. Trzcińską i p. W. Zaborowską. Milena zajęła III miejsce, pozostałe dziewczęta zdobyły dwa wyróżnienia. Gratulujemy i zachęcamy do dalszych prób recytatorskich.