Strona głównaAktualnościWierszyki łamiące języki

dzień dziecka plakat


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Wierszyki łamiące języki

szkola5 grudnia 2017 roku recytatorzy z klas IV – VI spotkali się w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach na gminnym konkursie recytatorskim „Wierszyki łamiące języki”.

W tym roku organizatorzy wybrali zabawne wiersze autorstwa Agnieszki Frączek z tomu „Rymobranie”. Kameralny konkurs odbył się w miłej atmosferze, a uczestnicy mogli doskonalić umiejętność wygłaszania tekstów z pamięci. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Milena Piórowicz (VIb), Gabriela Śmigielska (VIa), Marcelina Sulińska (Vb) i Natalia Małkowska (Va), przygotowywane przez p. J. Trzcińską i p. W. Zaborowską. Milena zajęła III miejsce, pozostałe dziewczęta zdobyły dwa wyróżnienia. Gratulujemy i zachęcamy do dalszych prób recytatorskich.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine