Strona głównaAktualnościŚwiątecznie i piernikowo u przedszkolaków

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

miniGrudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Przedszkolaki postanowiły trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły. Dnia 7 grudnia 2017 r. odbyły się u nich niecodzienne zajęcia.

Zaprosiły swoich rodziców do wspólnego pieczenia świątecznych pierniczków. Jak zawsze maluchy mogły liczyć nie tylko na rodziców, ale babcie i nawet dziadka. Nad całością czuwała wychowawczyni – p. Irena Milczarek.

Zajęcia sprawiły dzieciom i ich pomocnikom ogromną frajdę i radość. Bawili się znakomicie a pierniki smakowały wyśmienicie!