Strona głównaAktualnościŚwiątecznie i piernikowo u przedszkolaków

dzień dziecka plakat

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

miniGrudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Przedszkolaki postanowiły trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły. Dnia 7 grudnia 2017 r. odbyły się u nich niecodzienne zajęcia.

Zaprosiły swoich rodziców do wspólnego pieczenia świątecznych pierniczków. Jak zawsze maluchy mogły liczyć nie tylko na rodziców, ale babcie i nawet dziadka. Nad całością czuwała wychowawczyni – p. Irena Milczarek.

Zajęcia sprawiły dzieciom i ich pomocnikom ogromną frajdę i radość. Bawili się znakomicie a pierniki smakowały wyśmienicie!