Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaArchiwum 2017/2018Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

miniGrudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Przedszkolaki postanowiły trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły. Dnia 7 grudnia 2017 r. odbyły się u nich niecodzienne zajęcia.

Zaprosiły swoich rodziców do wspólnego pieczenia świątecznych pierniczków. Jak zawsze maluchy mogły liczyć nie tylko na rodziców, ale babcie i nawet dziadka. Nad całością czuwała wychowawczyni – p. Irena Milczarek.

Zajęcia sprawiły dzieciom i ich pomocnikom ogromną frajdę i radość. Bawili się znakomicie a pierniki smakowały wyśmienicie!