Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

 List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaArchiwum 2017/2018Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

miniGrudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Przedszkolaki postanowiły trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły. Dnia 7 grudnia 2017 r. odbyły się u nich niecodzienne zajęcia.

Zaprosiły swoich rodziców do wspólnego pieczenia świątecznych pierniczków. Jak zawsze maluchy mogły liczyć nie tylko na rodziców, ale babcie i nawet dziadka. Nad całością czuwała wychowawczyni – p. Irena Milczarek.

Dzieci z zapałem rozpoczęły wałkowanie ciasta ( nikt nie narzekał, że bolały rączki!), a potem wycinanie i twórcze ozdabianie pierniczków. Przyozdabiając swoje wypieki, nasze przedszkolaki miały okazję do połączenia doskonałej zabawy z rozwojem talentów artystycznych. Kolorowe ciasteczka wyglądały pięknie i apetycznie. Ze względu na bezpieczeństwo wypiekaniem zajmowały się mamy. Podczas pieczenia pierników w szkole unosił się cudownie aromatyczny zapach, który kojarzył się wszystkim ze świąteczną atmosferą . Uśmiechów i radości było co nie miara.

Zajęcia sprawiły dzieciom i ich pomocnikom ogromną frajdę i radość. Bawili się znakomicie a pierniki smakowały wyśmienicie!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine