Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

Świątecznie i piernikowo u przedszkolaków

miniGrudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Przedszkolaki postanowiły trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły. Dnia 7 grudnia 2017 r. odbyły się u nich niecodzienne zajęcia.

Zaprosiły swoich rodziców do wspólnego pieczenia świątecznych pierniczków. Jak zawsze maluchy mogły liczyć nie tylko na rodziców, ale babcie i nawet dziadka. Nad całością czuwała wychowawczyni – p. Irena Milczarek.

Zajęcia sprawiły dzieciom i ich pomocnikom ogromną frajdę i radość. Bawili się znakomicie a pierniki smakowały wyśmienicie!