Strona głównaAktualnościNocowanie klas trzecich

dzień dziecka plakat


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Nocowanie klas trzecich

miniW piątkowy wieczór 1 grudnia klasy III a i III b spotkały się w szkole. Od godziny 19.00 dzieciaki z panią Aleksandrą Brzozowską, Martyną Jaglińską, Joanną Dylewską i panem Łukaszem Rakowskim przygotowywali klasy na nocne atrakcje.

Mnóstwo frajdy sprawiło im samo taszczenie materacy i rozkładanie śpiworów. Po zjedzeniu pizzy, kiedy zrobiło się już zupełnie ciemno, a szkoła była tylko dla nas mieliśmy okazję do wspólnej zabawy i integracji. Z latarkami zwiedzaliśmy po ciemku wszystkie zakamarki szkoły.

Kiedy dotarliśmy wreszcie na salę gimnastyczną, rozpoczęły się zawody. Nie było jednak lepszych ani gorszych. Była pełna współpraca i zabawa. Lekko zmęczeni, ale nadal rozemocjonowani udaliśmy się w dalszą drogę ciemnymi korytarzami kierując na przywitanie zaproszonego gościa.

Tego wieczoru jedna z sal lekcyjnych zamieniła się w baśniową, tajemniczą krainę, gdzie mieliśmy możliwość poeksperymentowania z suchym lodem. Całe warsztaty dzieci miały szeroko otwarte buzie ze zdziwienia i zachwytu.

Na koniec zeszliśmy jeszcze na świetlicę, gdzie czekał na nas Xbox. Skakaliśmy przez płotki, rzucaliśmy oszczepem, tańczyliśmy, a nawet boksowaliśmy. Wszystko oczywiście w wirtualnym świecie gier. Po powrocie do klas mieli jeszcze siłę na wspólne tańce i bitwę na poduszki.

Po pełnym przeżyć wieczorze, przyszła pora na umycie się i odpoczynek. Mimo późnej godziny nikomu jednak nie chciało się spać. Chłopcy rozpoczęli więc zabawę w wymyślanie „strasznych” historii. Od śmiechu, aż bolały nas brzuchy.  Prawie świtało jak rozmowy i śmiechy zaczęły cichnąć. Dobre szkolne skrzaty czuwały, aby nic nam nie zakłóciło nocnego odpoczynku. Rano, dumni z siebie, rozeszliśmy się do domów. Dla wielu uczniów był to pierwszy samodzielny nocleg poza domem. Rodzicom gratulujemy tak dzielnych i cudownych dzieciaków!

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine