Strona głównaArchiwum 2017/2018Tydzień życzliwości

Tydzień życzliwości

miniTydzień Życzliwości W dniach 20-24 listopada Szkolny Wolontariat, we współpracy z biblioteką szkolną, zorganizował Tydzień Życzliwości. W tych dniach zostały przeprowadzone trzy konkursy. Jednym z nich było wybranie w każdej klasie najżyczliwszego ucznia w oraz w klasach IV- VII i gimnazjum najżyczliwszego nauczyciela. Kolejnym zadaniem było wykonanie plakatu na temat życzliwości i gazetki o podobnej tematyce. Funkcjonowała także poczta życzliwości, dzięki której uczniowie i nauczyciele mogli przesyłać sobie pozdrowienia i miłe słowa.

Cały tydzień obowiązywał też uśmiech i życzliwa postawa wobec kolegów i koleżanek, co przypominał symbol uśmiechniętej buźki, którą każdy uczeń i nauczyciel miał za zadanie wykonać i nie rozstawać przez wszystkie dni akcji.

Najżyczliwszymi uczniem w kasach I-III zostali wybrani:

I a - Maria Kaczmarek
I b – Mateusz Rawa
II a - Natalia Kalińska
II b - Emilia Staszewska
III a - Wiktoria Kaczorowska
III b - Szymon Cegliński
III c - Jan Maniecki

Najżyczliwszymi uczniami w klasach IV- VI zostali wybrani:

IV a - Nikola Blejzon
IV b - Bartek Fortas
IV c - Antek Zakrzewski
V a - Kinga Pruszkowska
V b - Jakub Borowski
V c - Antonina Chrapkowska
VI a - Mateusz Kalwas
VI b - Piotr Mysiak

Najżyczliwszymi uczniami w klasach VII, II i III gimnazjum zostali wybrani:

VII a - Nina Jędrzejewska
VII b - Wiktor Dworak
II A gimnazjum – Monika Filarska
II B gimnazjum - Julia Sobolewska
III A gimnazjum - Miłosz Sochalewski
III B gimnazjum – Mateusz Bodal

Najżyczliwszym nauczycielem został wybrany pan Jacek Załęski.

Gratulujemy wszystkim życzliwym! Wybrani uczniowie i pan Jacek Załęski zostali odznaczeni „Orderem Życzliwości”, który wręczyła pani dyrektor na apelu podsumowującym Tydzień Życzliwości. Wyróżnione klasy w konkursie na plakat i gazetkę na temat życzliwości otrzymały dyplomy i słodką niespodziankę. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na szkolnym korytarzu tworząc „Galerię życzliwości” Bardzo dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję życzliwości. Bardzo dziękujemy wszystkim wychowawcom i uczniom za zaangażowanie w tygodniu życzliwości.