Strona głównaArchiwum 2017/2018Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

miniUczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w Europejskim Dniu Języków Obcych obchodzonym na świecie 26 września. Nauczyciele tworzący Zespół Języków Obcych w składzie: Anna Szymańska, Anna Guzanek, Martyna Jaglińska, Artur Szymański, Ewa Zembik i Justyna Posiadeł przygotowali szereg atrakcji dla uczniów klas IV – VII oraz klas gimnazjalnych.

Uczniowie mieli niebywałą okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących krajów tworzących Europę. Klasy losowały państwo na temat którego trzeba było przygotować plakat promujący dany kraj.

Dzieci mogły się również pochwalić swoją artystyczną kreatywnością, korzystając z kredek do malowania twarzy i przebierając się na kolory wylosowanego państwa. Co więcej, należało się również nauczyć powitania i pożegnania w języku danego kraju.

Dzieci musiały się również wykazać znajomością geografii Europy poprzez dopasowywanie państw na pustym szablonie mapy Europy. Kolejną nowością było dla uczniów naszej szkoły ćwiczenie na dopasowywanie zagranicznych przysłów do ich polskich odpowiedników.

Atmosfera tego dnia była naprawdę świetna, a klasy, które najlepiej wykonały wszystkie zadania wygrały bony, które mogą zrealizować na zajęciach lekcyjnych. W przyszłym roku będzie jeszcze lepiej!!!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine