Strona głównaAktualności6 edycja rajdu "Brwileńska Ostoja"

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

6 edycja rajdu "Brwileńska Ostoja"

mini7 października 2017 odbył się już po raz szósty rajd „Brwileńska Ostoja” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej oraz Nadleśnictwo Płock. Na starcie rajdu stawiło się 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gmin Stara Biała i Brudzeń Duży oraz stowarzyszenia i organizacje. O godz. 9.30 uczestnicy wyruszyli na malowniczą trasę wytyczoną na obszarze Lasów Brwileńskich ze startem i metą w brwileńskiej leśniczówce.

Zadaniem z każdej z drużyn było dotarcie do oznaczonych na mapie punktów na trasie rajdu, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników zadania wiedzowo-sprawnościowe o tematyce przyrodniczo-historyczno-turystycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali na starcie suchy prowiant, a na zakończenie posiłek turystyczny (pieczywo, kiełbasa na gorąco, herbata).

Dzięki aplikacjom internetowym precyzyjnie ustaliliśmy dystans rajdu - 10 km 550 m i aktywny czas wędrówki - 3 godz. 5 min. O godz. 12.35 zameldowaliśmy się a mecie, a o 13.30 organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom puchary okolicznościowe.

Naszą szkołę reprezentowała trzynastoosobowa drużyna z klas II i III gimnazjum pod opieką p. Jacka Załęskiego w składzie: Lesiuk Natalia (II b), Lisiecki Patryk (II b), Sobolewska Julia (II b), Skierski Jan (II b), Sobolewski Antoni (II b), Kwasiborska Aleksandra (II b), Lewandowska Alicja (II a), Borowski Mateusz (II a), Żuchowski Kacper (II a), Godlewski Jakub (II a), Borowski Michał (III a ), Wiśniewska Paulina (III b), Drążkiewicz Paulina (III b).

Uczniowie i uczennice z naszej szkoły zdobyli cenne nagrody: dyplom uczestnictwa, albumy przyrodnicze, przewodniki turystyczne i bon towarowy o wartości 100 zł.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine