Strona głównaArchiwum 2017/2018Przedszkolaki są bezpieczne

Przedszkolaki są bezpieczne

miniPo wrześniowym spotkaniu z policjantem przedszkolaki intensywnie ćwiczyły przepisy ruchu drogowego. Chciały być bezpieczne nie tylko na ulicy, ale również w domu, przedszkolu czy na placu zabaw.

Poznały podstawowe znaki drogowe, zasady poruszania się po ulicy oraz właściwe przechodzenie przez jezdnię. Znają zasady działania sygnalizacji świetlnej i numery alarmowe: policji i straży pożarnej. Wiedzą, że nie należy otwierać drzwi obcym. Naszą wiedzę przeplataliśmy piosenkami o sygnalizatorze świetlnym oraz zabawą. Nasz kolega Eryk wcielił się w rolę policjanta, który niestety musiał czasami wypisać mandat za przekroczenie szybkości.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine