Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Strona głównaAktualnościPrzedszkolaki są bezpieczne

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Przedszkolaki są bezpieczne

miniPo wrześniowym spotkaniu z policjantem przedszkolaki intensywnie ćwiczyły przepisy ruchu drogowego. Chciały być bezpieczne nie tylko na ulicy, ale również w domu, przedszkolu czy na placu zabaw.

Poznały podstawowe znaki drogowe, zasady poruszania się po ulicy oraz właściwe przechodzenie przez jezdnię. Znają zasady działania sygnalizacji świetlnej i numery alarmowe: policji i straży pożarnej. Wiedzą, że nie należy otwierać drzwi obcym. Naszą wiedzę przeplataliśmy piosenkami o sygnalizatorze świetlnym oraz zabawą. Nasz kolega Eryk wcielił się w rolę policjanta, który niestety musiał czasami wypisać mandat za przekroczenie szybkości.