Strona głównaAktualnościKlasy pierwsze w zakątku odkrywców

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Klasy pierwsze w zakątku odkrywców

mini28 września 2017 r. uczniowie klas Ia i Ib pod opieką pań: Beaty Rękawek, Krystyny Kucickiej i Renaty Szulborskiej aktywnie uczestniczyli w warsztatach mydlanych, zorganizowanych przez „Zakątek Odkrywców” w Stróżewku.

Zajęcia były bardzo ciekawe i twórcze. Dzieci poznały historię mydła i jego rodzaje. Poza tym obejrzały niezwykły pokaz baniek mydlanych: małych, wielkich, wybuchających i płonących. Odważni zostali na chwilę zamknięci w ogromnej bańce mydlanej. Nasi odkrywcy świetnie się bawili, nie tylko tworząc swoje pierwsze w życiu mydła, ale także bawiąc się wesoło przy muzyce. Uczestnicząc w warsztatach, uczniom udało się wesoło spędzić czas oraz wiele nauczyć, gdyż te zajęcia kształcą skupienie uwagi, koncentracji, twórcze podejście do wykonywanego zadania, rozwijając jednocześnie zdolności manualne oraz niosąc ze sobą dużą wartość poznawczą. Pierwszaki wróciły zadowolone i chętne na ponowną wizytę w „Zakątku Odkrywców”. 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine