Strona głównaAktualnościKlasy pierwsze w zakątku odkrywców

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Klasy pierwsze w zakątku odkrywców

mini28 września 2017 r. uczniowie klas Ia i Ib pod opieką pań: Beaty Rękawek, Krystyny Kucickiej i Renaty Szulborskiej aktywnie uczestniczyli w warsztatach mydlanych, zorganizowanych przez „Zakątek Odkrywców” w Stróżewku.

Zajęcia były bardzo ciekawe i twórcze. Dzieci poznały historię mydła i jego rodzaje. Poza tym obejrzały niezwykły pokaz baniek mydlanych: małych, wielkich, wybuchających i płonących. Odważni zostali na chwilę zamknięci w ogromnej bańce mydlanej. Nasi odkrywcy świetnie się bawili, nie tylko tworząc swoje pierwsze w życiu mydła, ale także bawiąc się wesoło przy muzyce. Uczestnicząc w warsztatach, uczniom udało się wesoło spędzić czas oraz wiele nauczyć, gdyż te zajęcia kształcą skupienie uwagi, koncentracji, twórcze podejście do wykonywanego zadania, rozwijając jednocześnie zdolności manualne oraz niosąc ze sobą dużą wartość poznawczą. Pierwszaki wróciły zadowolone i chętne na ponowną wizytę w „Zakątku Odkrywców”. 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine