Strona głównaAktualnościŻegnaj lato na rok

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Żegnaj lato na rok

miniW piękny słoneczny dzień 27 września 2017 r. dzieci z klas 0 – III pod opieką pań wychowawczyń i p. Martyny Jaglińskiej udały się na wycieczkę do leśniczówki w Brwilnie, aby pożegnać lato. Organizatorkami imprezy były panie: Maria Fortas, Małgorzata Matyaszek, Irena Milczarek i Emilia Żochowska.

Po dojściu na miejsce klasy przystąpiły do wykonywania zadań w dziewięciu stacjach. Były to: kolorowanie liści barwami jesieni, improwizacja ruchowa przy muzyce, nauka refrenu piosenki „Żegnaj lato na rok”, slalom z ziemniakiem, przenoszenie ziemniaka na rakietce, konkurs rzutów szyszkami do celu, wyścigi rzędów, skoki w workach, przeciąganie liny, przeskakiwanie przez wirującą linę, zabawy muzyczno-ruchowe. Po zakończeniu konkurencji dzieci wspólnie zaśpiewały refren piosenki Zdzisławy Sośnickiej „Żegnaj lato na rok”.

W związku ze zbliżającym się Dniem Chłopaka zostali wybrani najsympatyczniejsi chłopcy na poziomie poszczególnych klas. Panie: Beata Rękawek i Joanna Pacuła – opiekunki Samorządu Uczniowskiego przeprowadziły głosowanie na poszczególnych kandydatów do tytułu „Super chłopaka”. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom, a wyróżnieni chłopcy nagrody niespodzianki. Zwycięzcom gratulujemy!

Ostatnim punktem programu imprezy było przebranie dziewczynki z każdej klasy za Panią Jesień. Wszystkie klasy wykazały się ogromną pomysłowością i przygotowały wspaniałe stroje, że trudno byłoby wybrać ten najpiękniejszy. Wszystkie zajęły pierwsze miejsce!

Impreza podobała się dzieciom, pogoda dopisała. Tylko trochę żal, że lato już odeszło. Mamy nadzieję, że nie zapomni o nas i wróci za rok, bo będziemy na nie czekać!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine