Strona głównaAktualnościRozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

miniNie pierwszego jak co roku, a 4 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Jak zwykle ksiądz proboszcz Henryk Lipka zaprosił nas na uroczystą mszę świętą o godzinie 8.00, potem jedni piechotą, inni na rowerze lub korzystając z innych środków lokomocji, z rodzicami czy sami udali się do szkoły.

Tam na sali gimnastycznej czekała Dyrekcja oraz grono pedagogiczne nowej szkoły. Ze szczególną serdecznością zostali przywitani nowi uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej placówki. Skierowanych do nich słów uczniowie wysłuchali uważnie, ale z niecierpliwością, wszyscy bowiem chcieli poznać i zobaczyć wreszcie swoich wychowawców, nowe panie, panów. Potem jak zwykle rozentuzjazmowany tłum rozszedł się do swoich klas by tam spędzić chwilę z wychowawcą i poznać plan na nadchodzące dni.