Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

miniNie pierwszego jak co roku, a 4 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Jak zwykle ksiądz proboszcz Henryk Lipka zaprosił nas na uroczystą mszę świętą o godzinie 8.00, potem jedni piechotą, inni na rowerze lub korzystając z innych środków lokomocji, z rodzicami czy sami udali się do szkoły.

Tam na sali gimnastycznej czekała Dyrekcja oraz grono pedagogiczne nowej szkoły. Ze szczególną serdecznością zostali przywitani nowi uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej placówki. Skierowanych do nich słów uczniowie wysłuchali uważnie, ale z niecierpliwością, wszyscy bowiem chcieli poznać i zobaczyć wreszcie swoich wychowawców, nowe panie, panów. Potem jak zwykle rozentuzjazmowany tłum rozszedł się do swoich klas by tam spędzić chwilę z wychowawcą i poznać plan na nadchodzące dni.