Strona głównaAktualnościRozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

miniNie pierwszego jak co roku, a 4 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Jak zwykle ksiądz proboszcz Henryk Lipka zaprosił nas na uroczystą mszę świętą o godzinie 8.00, potem jedni piechotą, inni na rowerze lub korzystając z innych środków lokomocji, z rodzicami czy sami udali się do szkoły.

Tam na sali gimnastycznej czekała Dyrekcja oraz grono pedagogiczne nowej szkoły. Ze szczególną serdecznością zostali przywitani nowi uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej placówki. Skierowanych do nich słów uczniowie wysłuchali uważnie, ale z niecierpliwością, wszyscy bowiem chcieli poznać i zobaczyć wreszcie swoich wychowawców, nowe panie, panów. Potem jak zwykle rozentuzjazmowany tłum rozszedł się do swoich klas by tam spędzić chwilę z wychowawcą i poznać plan na nadchodzące dni.