Strona głównaAktualności

wielkanoc1


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Aktualności

Bitwa sławnych malarzy. Leonardo da Vinci contra Vincent Van Gogh

miniUczniowie świetlicy szkolnej pierwszy tydzień kwietnia spędzili na… bitwie artystyczno-malarskiej . Poznając wielkich, światowych twórców - malarzy Leonardo da Vinci oraz Vincenta Van Gogha i ich sławne dzieła „Mona Lisa„ i „Gwieździsta noc” postanowili swoimi pracami plastycznymi opowiedzieć się po stronach swoich faworytów, dokonując bitwy na rysunki.

Czytaj więcej...

Nieco poezji patriotycznej w Bibliotece Pedagogicznej

mini25 marca 2019r. klasa 7b, wraz z opiekunami – p. Renatą Szulborską i p. Arturem Szymańskim, skorzystała z zaproszenia Biblioteki Pedagogicznej w Płocku na Światowy Dzień Poezji (obchodzony 21 marca). Założeniami programowymi wycieczki były m. in.: wzbogacenie wiedzy uczniów o Juliuszu Słowackim oraz kształtowanie postawy patriotycznej.

Czytaj więcej...

Konkurs ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii"

miniZ okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, w czwartek 22 lutego 2019r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny „Zostań mistrzem ortografii” w dwóch kategoriach: dla uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII i gimnazjum.

Czytaj więcej...

III miejsce Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXVI Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny"

miniW sobotę 23.03.2018 członkowie i sympatycy szkolnego koła geograficzno-turystycznego wzięli udział w XXXVI Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny" zorganizowanym przez Oddział Miejski PTTK i SKTK-Globtroters przy III LO im M. Dąbrowskiej w Płocku.

Czytaj więcej...

Klasy drugie w Warszawie

miniW dniu 25 marca 2019r. dzieci z klasy 2 A i 2 B wyjechały wraz z nauczycielkami: p. K. Kucicką, p. B. Rękawek oraz p. A. Borkowską i p. A. Mikołajewską do Warszawy.

Czytaj więcej...

Powitanie wiosny

mini21 marca 2019 r. dzieci z klas 0–III pożegnały zimę i powitały wiosnę. Zebrały się licznie na sali gimnastycznej wypełnionej wiosennymi kolorami: zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, niebieskim oraz fioletowym. Zarówno stroje, jak i dekoracja sali (w której wykonaniu pomagała p. Aneta Bielska) wprowadziła wszystkich zebranych w wiosenny nastrój.

Czytaj więcej...

Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP

20190320 19121320 marca 2019 w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty

miniW czwartek 14 marca br. po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przedszkolaków i pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Z okazji do zwiedzania naszej placówki skorzystało liczne grono gości.

Czytaj więcej...

Warsztaty w Zakątku Odkrywców

mini6 marca 2019r. uczniowie klas trzecich pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Anety Mikołajewskiej pojechali do Zakątka Odkrywców w Stróżewku na warsztaty pt. „Optyka”. W tajemniczej atmosferze ciemności poznali zasady rządzące światłem i różne jego modyfikatory.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 11

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine