Strona głównaUncategorisedMikołajki klasy 4b

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.

Mikołajki klasy 4b

mini6 grudnia cała klasa IV b świętowała Mikołajki. Z tej okazji wyjechaliśmy do galerii Mosty, gdzie czekało na nas wiele atrakcji.

Najpierw odwiedziliśmy salę zabaw Laser Fun, gdzie podzieleni na grupy stoczyliśmy wojnę laserową. Każdy z nas mógł także przejść przez skomplikowany labirynt laserowy.

Następną atrakcją były zajęcia plastyczne w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Obejrzeliśmy ciekawą wystawę prac, a następnie robiliśmy choineczki, które zabraliśmy potem do domów.

Dopełnieniem naszego wyjazdu były przepyszne lody i rurki z kremem w lodziarni Grycan.