Strona głównaSportGwiazdy piłki ręcznej w Maszewie Dużym

Gwiazdy piłki ręcznej w Maszewie Dużym

miniUczniowie SP w Maszewie Dużym mieli okazję zobaczyć gwiazdy piłki ręcznej. W maszewskiej hali swoje treningi mieli bowiem m.in. szczypiorniści wicemistrzów Polski Orlen Wisły Płock i bramkarze kadr narodowych od juniorów młodszych do seniorów.

 

Zajęcia bramkarzy prowadził Sławomir „Kasa” Szmal. To legenda polskiej piłki ręcznej. Sławomir Szmal przez 20 lat był reprezentacyjnym bramkarzem. Barw naszego kraju bronił w 298 meczach i zdobył 3 bramki. Na swoim koncie ma tytuł wicemistrza świata (2007 r.) oraz brązowe medale mistrzostw globu (2009 r. i 2015 r.). Jest dwukrotnym olimpijczykiem (2008 r. i 2016 r.). W 2009 r. został uznany za najlepszego piłkarza ręcznego na świecie. W 2016 r. z ekipą Vive Tauron Kielce triumfował w Lidze Mistrzów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine