Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaSportGwiazdy piłki ręcznej w Maszewie Dużym

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Gwiazdy piłki ręcznej w Maszewie Dużym

miniUczniowie SP w Maszewie Dużym mieli okazję zobaczyć gwiazdy piłki ręcznej. W maszewskiej hali swoje treningi mieli bowiem m.in. szczypiorniści wicemistrzów Polski Orlen Wisły Płock i bramkarze kadr narodowych od juniorów młodszych do seniorów.

Zajęcia bramkarzy prowadził Sławomir „Kasa” Szmal. To legenda polskiej piłki ręcznej. Sławomir Szmal przez 20 lat był reprezentacyjnym bramkarzem. Barw naszego kraju bronił w 298 meczach i zdobył 3 bramki. Na swoim koncie ma tytuł wicemistrza świata (2007 r.) oraz brązowe medale mistrzostw globu (2009 r. i 2015 r.). Jest dwukrotnym olimpijczykiem (2008 r. i 2016 r.). W 2009 r. został uznany za najlepszego piłkarza ręcznego na świecie. W 2016 r. z ekipą Vive Tauron Kielce triumfował w Lidze Mistrzów.

Logo Magiczna Moc Bajek 1