men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaSport3 miejsce w XLI Zlocie po Ziemi Mazowieckiej

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam

Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

3 miejsce w XLI Zlocie po Ziemi Mazowieckiej

mini21 września 2019 r. miłośnicy turystyki pieszej z Płocka i okolic spotkali się na XLI Zlocie po Ziemi Mazowieckiej zorganizowanym przez płocki oddział PTTK.

Reprezentanci Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w składzie: Milena Piórowicz, Amelia Szygoska, Mateusz Karaszewski, Kacper Talar, Kacper Gajewski i Jakub Czerniakowski (wszyscy z klasy 8 b) wraz z opiekunem p. Jackiem Załęskim wyruszyli sprzed naszej szkoły o godz. 7.30 na miejsce startu rajdu, które organizatorzy wyznaczyli przy kościele parafialnym w Brwilnie.

O godz. 8.30 dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Płocka i okolic wyruszyły na trzygodzinną wędrówkę, której trasa została wytyczona na terenie Lasów Brwileńskich. Uczestnicy zwiedzali wnętrze kościoła p.w. św. Andrzeja Apostoła w Brwilnie, pochylili się w zadumie nad mogiłami ofiar zbrodni hitlerowskich z okresu II wojny światowej, podziwiali piękno przyrody Lasów Brwileńskich.

Meta rajdu została zlokalizowana w brwileńskiej leśniczówce, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje m.in. posiłek turystyczny (grochówka) i ognisko. Uroczystość zakończenia rajdu rozpoczęła się o godz. 12.30, a wszystkie biorące w nim drużyny zostały nagrodzone.

Szkolny oddział PTTK z naszej szkoły w kategorii szkół podstawowych został sklasyfikowany na 3 miejscu, otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i dyplom okolicznościowy, a o godz. 13.15 zameldowaliśmy się w naszej szkole.

Logo Magiczna Moc Bajek 1