Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada 

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaSport3 miejsce w XLI Zlocie po Ziemi Mazowieckiej

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży


Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

3 miejsce w XLI Zlocie po Ziemi Mazowieckiej

mini21 września 2019 r. miłośnicy turystyki pieszej z Płocka i okolic spotkali się na XLI Zlocie po Ziemi Mazowieckiej zorganizowanym przez płocki oddział PTTK.

Reprezentanci Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w składzie: Milena Piórowicz, Amelia Szygoska, Mateusz Karaszewski, Kacper Talar, Kacper Gajewski i Jakub Czerniakowski (wszyscy z klasy 8 b) wraz z opiekunem p. Jackiem Załęskim wyruszyli sprzed naszej szkoły o godz. 7.30 na miejsce startu rajdu, które organizatorzy wyznaczyli przy kościele parafialnym w Brwilnie.

O godz. 8.30 dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Płocka i okolic wyruszyły na trzygodzinną wędrówkę, której trasa została wytyczona na terenie Lasów Brwileńskich. Uczestnicy zwiedzali wnętrze kościoła p.w. św. Andrzeja Apostoła w Brwilnie, pochylili się w zadumie nad mogiłami ofiar zbrodni hitlerowskich z okresu II wojny światowej, podziwiali piękno przyrody Lasów Brwileńskich.

Meta rajdu została zlokalizowana w brwileńskiej leśniczówce, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje m.in. posiłek turystyczny (grochówka) i ognisko. Uroczystość zakończenia rajdu rozpoczęła się o godz. 12.30, a wszystkie biorące w nim drużyny zostały nagrodzone.

Szkolny oddział PTTK z naszej szkoły w kategorii szkół podstawowych został sklasyfikowany na 3 miejscu, otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i dyplom okolicznościowy, a o godz. 13.15 zameldowaliśmy się w naszej szkole.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine