Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Wizyta drugoklasistów w Orlen Arenie

mini6 grudnia 2017r. uczniowie klas drugich obchodzili mikołajki na sportowo. Pojechali na wycieczkę do Orlen Areny w Płocku pod opieką pań: Marii Fortas, Małgorzaty Matyaszek, Renaty Szulborskiej i rodzica – pani Anny Stańczak – Manieckiej. W zorganizowaniu tego wyjazdu pomogła mama ucznia klasy II b – p. Katarzyna Brzezińska.

Czytaj więcej...

IV Jesienny Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym

miniW dniu 19.10.2017r. na boisku szkolnym w Maszewie Dużym odbyły się wewnętrzne mistrzostwa w biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły mieli do pokonania dystans 800m. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o puchar i medale w dwóch kategoriach (chłopcy, dziewczęta SP i Gim).

Czytaj więcej...

TIK na wychowaniu fizycznym

miniUczniowie klasy 7b podczas zajęć wychowania fizycznego mieli okazję zapoznać się z aplikacją endomondo - dostępną na urządzenia mobilne. Endomondo to aplikacja dla osób aktywnych sportowo.

Czytaj więcej...

Międzypowiatowe biegi przełajowe w Sierpcu

miniW dniu 17.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły wystartowali w międzypowiatowych, indywidualnych biegach przełajowych w Sierpcu. Wszyscy zawodnicy, odpowiednio do rocznika biegali na dystansach: 800 m, 1000 m i 1500 m.

Czytaj więcej...

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine